HAKKIMIZDA
136
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-136,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Bizi Yakından Tanıyın

Hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak globalleşen ve iletişim araçlarındaki gelişmesiyle küçülen dünyada toplu yaşam alanlarında temizlik ve hijyen ön plana çıkmaktadır. Bu anlayışla yola çıkan firmamız; kurumsal ve bireysel müşterilerimizin temizlik hizmetlerini sürdürürken hijyen temizlik uygulaması ile çok özel hizmetler sunmaktadır.

Vizyonumuz

Temizlikte her kişiye ve her kesime, doğru teknolojik makina parkuru ve her noktaya doğru tespit edilmiş kimyasallar ile temizlik taleplerinize kesin çözümler sunuyoruz ve hızlı neticeler alıyoruz. Farkı farketmeniz için bir telefonunuz yeterli.

Misyonumuz

Firmamız, uygulamadaki bu farklı yaklaşımı sayesinde, eğitimli ve uzman personeliyle yaşam alanlarında, hastane, otel, banka, restaurant, süpermarket, gıda ve gıda katkı maddelerinin üretildiği, satıldığı, depolandığı ve her türlü toplu tüketimin yapıldığı iş yerleri ve fabrikaların haşere ve zararlılardan arındırılmasını, uzun süre koruma ve kontrolunü sağlamaktadır.